Üdvözlet a Zalai Iskola honlapon!

Tisztelettel köszöntünk mindenkit a Zalai Iskola honlapon!

A portál az eDidakt Pedagógiai Szolgáltató Kft. és a Prof-Infokt Oktatási és Szolgáltató Bt. szakmai közösségi oldala.
A felületen a tanügyi fejlesztések iránt elkötelezettek számára kívánunk találkozási lehetőséget biztosítani.
A nevelésben, oktatásban dolgozó, sok-sok tapasztalattal rendelkező, viszont egymással csak ritkán találkozó, innovatív pedagógusok találhatnak, vagy éppen helyezhetnek el, hasznos információkat egymás munkájának segítése érdekében.
Tapasztalataink szerint a hazai oktatásban jelen van  egy olyan szellemi tőke, egy kollektív tudás, amit érdemes megosztani egymással, másokkal, mindannyiunk munkájának segítése érdekében.
A honlapon cikkeket, tanulmányokat oszthatunk meg, híreket, információkat közölhetünk egymással.
A fórumban meghatározott témákban tudunk gondolatokat cserélni.

Használjuk az oldalt mindannyiunk és a hazai tanügy hasznára.

eDidakt Pedagógiai Szolgáltató Kft.
Prof-Infokt Oktatási és Szolgáltató Bt.

A honlapot a Prof-Infokt web üzemelteti.

Az oldal technikai megvalósításátát a Drupal rendszer teszi lehetővé.